عادت های غلط خانم‌ها درباره بهداشت «لباس‌ زیر»
فروشگاه شعبه 3
/ دسته ها: سبک زندگی

عادت های غلط خانم‌ها درباره بهداشت «لباس‌ زیر»

برترین‌ها: خانم‌ها باید در انتخاب و استفاده لباس زیر به نکات مهمی توجه کنند. برخی افراد با اشتباهاتی در استفاده لباس زیر موجب ایجاد آسیب‌های جدی به سلامت خود می‌شوند.

شاید با خواندن این تیتر به این فکر کنید که اشتباه خطرناک خانم ها در مورد استفاده از لباس زیر چه می تواند باشد؟ برخی از افراد از روی نا آگاهی اشتباهاتی را در استفاده از لباس زیر مرتکب می‌ شوند و ناخواسته به سلامت خود آسیب هایی وارد می‌کنند که قصد داریم آنها را به شما معرفی کنیم.

 

نپوشیدن لباس زیر

بسیاری از افراد عقیده دارند که اگر لباس زیر نپوشند، راحت تر هستند و در نتیجه آن را استفاده نمی کنند اما مطالعات نشان می دهد که شما حتما باید لباس زیر بپوشید تا اندام خصوصی تان از آلودگی ها و میکروب ها بیشتر در امان بماند.

لباس های توری

Image

 

بهترین جنس لباس زیر، لباس های نخی هستند اما بعضی ها لباس های توری را با نخی اشتباه می‌ گیرند. این لباس زیر های توری ممکن است باعث ایجاد حساسیت در شما شوند. پس بهتر است که آن ها را با لباس نخی اشتباه نگیرید.

لباس های خیلی تنگ

بعضی از افراد لباس زیر های خیلی تنگ با سایز خیلی کوچک انتخاب می ‌کنند اما استفاده از این لباس ها باعث می شود که فضای بهتری برای رشد باکتری ها و میکروب ها وجود داشته باشد و مهم تر از همه این که به اندام خصوصی شما فشار وارد می‌ کند و اصلا گزینه مناسبی نیستند.

 

استفاده دائمی از ماشین لباسشویی

 

Image

 

باکتری ها داخل ماشین ظرفشویی زنده باقی می مانند و در نتیجه ممکن است مشکلاتی را برای سلامت بدن شما به وجود بیاورند. پس چند وقت یکبار لباس زیرتان را با دست بشویید و فقط به ماشین لباسشویی اکتفا نکنید.

استفاده از نرم کننده با رایحه زیاد

بله هیچ کس بدش نمی‌ آید که لباس زیر کاملا خوش بویی داشته باشد اما بعضی از افراد زیاده روی می کنند و از نرم‌کننده‌ ها با رایحه خیلی قوی برای لباس زیر خود استفاده می کنند که اصلا گزینه مناسبی نیستند، زیرا باعث ایجاد حساسیت می شوند.

 

استفاده از لباس زیر عرق کرده

Image

اگر ورزش کرده اید یا فعالیت بدنی داشته اید و به هر دلیلی لباس زیرتان عرق کرد، دیگر از آن ها استفاده نکنید. آن ها را کنار بگذارید و سریع عوض کنید، زیرا عرق محلی عالی برای رشد باکتری و میکروب است.

نادیده گرفتن لکه‌ها

باید مراقب باشید که لکه روی لباس شما وجود نداشته باشد و آن ها را نادیده نگیرید، زیرا اندام های خصوصی حساس ترین قسمت بدن شما هستند و به راحتی میکروب و آلودگی ها را وارد بدن می کنند؛ باید لباس تان را از هرگونه لکه سریعاً پاک سازی کنید.

خوابیدن با لباس زیر تنگ

اکثر خانم ها شب ها فقط با لباس زیر می خوابند اما ممکن است که بعضی از این لباس‌ های تنگ عامل ایجاد التهابات مزمن در افراد شود و عامل ایجاد عفونت های قارچی خارش و حساسیت باشد. پس بهتر است که نه تنها شب‌ ها بلکه هیچ وقت لباسِ زیرِ تنگ نپوشید.

 

منبع: زندگی آنلاین

مطلب قبلی دردسرهای پشت‌میزنشینی برای بانوان
Print
117 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر