قاشق در خواب : تعبیر دیدن خواب قاشق چیست ؟
hamid reza kamali

قاشق در خواب : تعبیر دیدن خواب قاشق چیست ؟

خواب قاشق دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن قاشق در خواب را در دلگرم بخوانید .

 

Image

خواب قاشق دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب قاشق ، تعبیر خواب قاشق چای خوری، تعبیر خواب قاشق غذاخوری، تعبیر خواب شستن قاشق، تعبیر خواب گم شدن قاشق و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

 

تعبیر خواب قاشق

دیدن قاشق در خواب نشانه این است که در جمع دوستان خود، اوقات لذت بخشی را سپری خواهید کرد. یا به زودی دوستی واقعی را پیدا میکنید و با او لحظات دلپذیری را سپری خواهید کرد.
تعبیر دیگر این خواب بهبود بیماری و افزایش اشتها و بهتر شدن استرس است.

 


تعبیر خواب قاشق چای خوری

تعبیر قاشق چای خوری در خواب زندگی راحت است. شما فردی قوی هستید و به راحتی می توانید خود را کنترل کنید. درست است که زندگی سختی دارید و این عدم کنترل برایتان سخت است اما در آخر حس خوبی به شما دست خواهد داد. به خود وفادار بمانید و اجازه ندهید چیزی شما را از پا در بیاورد.


تعبیر خواب قاشق غذاخوری

اگر در خواب دیدید که با قاشق غذا می خوردید، تعبیرش این است که شخصی از شما مراقبت می کند. شما همیشه سرتان شلوغ است اما خوشبختانه کسی را دارید که کاملا شما را درک میکند. شاید این شخص، دوست، مادر یا پدرتان باشد. قدر این شخص را در زندگی بدانید.


تعبیر خواب شستن قاشق

شستن قاشق در خواب نشانه این است که به زودی کار سودآوری خواهید داشت. سعی کنید شانس خود را از دست ندهید و دنبال آن کار باشید.


تعبیر خواب دزدیدن قاشق

اگر در خواب دیدید که قاشقی را دزدیدید، تعبیرش این است که کسی شوخی شما را خیلی جدی می گیرد. به لطف بی احتیاطی خود عزیزتان را آزرده خاطر خواهید کرد. اگر کسی در خواب قاشق شما را بدزدد ، به این معنی است که آسیب خواهید دید. این احتمال وجود دارد که سرمایه شما به نتیجه نرسد.


تعبیر خواب پیدا کردن قاشق

تعبیر دیدن این خواب نشانه سود بالا و سرمایه خوب است.


تعبیر خواب گم شدن قاشق

گم کردن قاشق در خواب نشانه شکست اقتصادی است.


تعبیر خواب قاشق پلاستیکی

دیدن قاشق پلاستیکی نشانه سردرگمی و گیجی است. سعی کنید به جای از این شاخه به آن شاخه کردن، در مورد آینده فکر کنید و کمی هم پس انداز داشته باشید.


تعبیر خواب قاشق چوبی

اگر در خواب دیدید که با قاشق چوبی غذا می خوردید، تعبیرش این است که شما یک فرد قابل انعطافی هستید. شما قادرید هر موقعیتی را به نفع خود تغییر دهید. به ندرت دچار بحران می شوید یا احساس خطر می کنید.


تعبیر خواب قاشق فلزی

دیدن قاشق فلزی نشانه این است که شما فردی کاملاً ساده هستید. شما به چیزهای گران قیمت اهمیت نمی دهید و دیگران را هم بر اساس ظاهر و پولشان قضاوت نمی کنید.


تعبیر خواب دیدن قاشق طلایی

قاشق طلایی در خواب نماد ثروت است. اگر می خواهید آینده ای مطمئن داشته باشید باید عاقل تر باشید.


تعبیر خواب قاشق نقره ای

دیدن قاشق نقره ای در خواب معمولاً ارتباطی با زندگی تجاری شما دارد. شما مهارت هایی دارید که هیچ کس ندارد. فقط باید راهی برای استفاده بهتر از آنها پیدا کنید. داشتن کمی ایمان بیشتر به خودتان صدمه ای نخواهد زد.


تعبیر خواب قاشق شکسته

تعبیر خواب قاشق شکسته نشانه این است که به زودی حامی مالی یا معنوی خود را از دست خواهید داد. شخصی که روی او حساب کرده اید دیگر بخشی از زندگی شما نخواهد بود. این کار شما را از مسیر خارج می کند و برای سازگاری با شرایط سختی زیادی خواهید کشید.


تعبیر خواب قاشق کثیف

قاشق کثیف متاسفانه نماد بدبختی است. احتمالا با مرد زن دار یا زن شوهر دار وارد رابطه شده اید واین اصلا نشانه خوبی نیست. سعی کنید رویه خود را در زندگی تغییر دهید و به خودتان بیایید و دست از این کار زشت بردارید.


تعبیرهای دیگر:

  • اگر درخواب دیدید که قاشق می فروختید تعبیرش این است که باید تغذیه خود را تغییر دهید. غذای پر کالری ، خیلی تند یا فست فود بر متابولیسم بدن تأثیر بدی می گذارد ، این کار سلامتی بدن را نیز به خطر می اندازد. اگر تمام مدت احساس خستگی و انفعال کنید ، نشانه این است که باید مقداری میوه و سبزیجات تازه را در فهرست روزانه خود وارد کنید.
  • تعبیر لیسیدن قاشق این است که از رابطه با عزیز خود ناراضی هستید.. شما همچنین معتقد هستید که همسرتان خودخواه است ، اما کارهای زیبایی را که برای شما انجام می دهد نادیده می گیرید. سعی کنید با خود و آنها بیشتر صادق باشید.
  • اگر در خواب دیدید که عکس چهره تان در قاشق افتاد، تعبیرش این است که از خود راضی هستید. اما اگر از چهره خود خوشتان نیامد، تعبیرش برعکس است. بهتر است کاری انجام دهید که دوست دارید.
  • اگر خواب دیدید که قاشق گاز میگرفتید، تعبیرش این است که به شدت عصبی هستید. شما احتمالاً در دنیای واقعی با مشکلاتی روبرو هستید و این احساس منفی را به رویاهای خود منتقل کرده اید. اگر می بینید که شخص دیگری در خواب قاشقی را گاز می زند ، تعبیرش این است که خبرهای بدی خواهید شنید.

 

منبع : سایت دلگرم

مطلب قبلی توصیه‌های طلایی متاهل‌ها به شما مجرد‌ها
مطلب بعدی طرز تهیه کوکو ساده و بی دردسر!
Print
52 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر